• Hattımdan bir başkasına nasıl TL transferi yapabilirim?

  Faturasız
  Lira transfer işlemini hızlı ve kolay bir şekilde Online Self Servis' den yapabilirsiniz.
  Öncelikle, Online Self Servis üyesiyseniz Online Self Servis' e giriş yapmak için, www.vodafone.com.tr ana sayfada sağ üstte yer alan Online Self Servis' e Giriş kutusuna mevcut telefon numaranızı ve şifrenizi girmeniz gerekir. Daha sonra menüde yer alan Lira Transfer linkini tıklayıp, transfer edilecek lira ve lira transferi yapılmak istenen abonenin cep telefonu numarasını girerek transfer işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  - Ayrıca 7038'i arayarak diğer faturasız hatlı abonelerin cep telefonu numaralarına lira transferi yapabilirsiniz.
  - Bununla birlikte, hattın yasal sahibi Vodafone Cep Merkezleri'ne başvurarak veya Vodafone hattından 542, diğer operatör ve sabit telefondan 0 (542) 542 00 00 Müşteri Hizmetlerini arayarak da transfer işlemini gerçekleştirebilir.

  Faturalı
  Faturalı Cep Aile tarifesi kullanıcısı iseniz; 7037 servisini arayarak lira satın alabilir ve bu lirayı aynı aile grubu içindeki numaralara transfer edebilirsiniz. Bu işlem ücreti faturanıza yansıtılır.

 • Vodafone’lularla Sınırsız Paketi nedir ve nasıl ücretlendirilir?

  Vodafone’lularla Sınırsız Paketi 20 TL karşılığında bir fatura dönemi içinde abonelere Vodafone aboneleri ile yurt içinde görüşmek için sınırsız konuşma sunar.

  Sınırsız görüşme sadece yurt içinden yapılacak aramalar için geçerlidir,  yurtdışı görüşmeler ve özel servisler ayrıca ücretlendirilir.

  Yurtdışında veya KKTC’de Roaming halindeyken yapılan kullanımlar hariçtir.

 • YURTDIŞINDA İNTERNET

  Tarifenizdeki internetin tamamını; Türkiye’de olduğu gibi yurtdışında da özgürce kullanabilirsiniz. Tarifenizdeki internet bittiğinde ise, Her Şey Dahil Pasaport kapsamında Aylık 1 GB’lık ve 1 GB bittiğinde aktif olan 500 MB’lık paketleri kullanabilirsiniz.

 • YURTDIŞINDA MESAJLAŞMA

  Tarifenizdeki her yöne SMS'lerinizi; ülke numara ayrımı olmaksızın istediğiniz ülkedeki kişiye SMS göndermek için yurtdışındayken de kullanabilirsiniz.

 • YURTDIŞINDA KONUŞMA

  Tarifenizdeki her yöne dakikaların tamamını; bulunduğunuz ülke yönüne ve Türkiye yönüne yaptığınız aramalarda ve size gelen tüm aramalarda kullanabilirsiniz.